Producenci
TRITON SZAFA 19" 32U 600X600 NEW RMA-32-C66-CAX-N1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Relingi | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Pojemność stelaża | 32U |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 1525 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 49,7 cm |
| Wewnętrzna wysokość | 142,3 cm |
| Waga produktu | 58,6 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 67,4 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące