Producenci
TRITON SZAFA 19" 32U 600X800 NEW RMA-32-C68-CAX-N1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Relingi | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pojemność stelaża | 32U |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 66,1 kg |
| Wewnętrzna szerokość | 49,7 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 1525 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 142,3 cm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 76,1 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące