Producenci
TRITON SZAFA 19" 4U 400 jendoczęść. RBA-04-AS4-CAX-A1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Koła transportowe | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Materiały | Stal Szkło Plastik |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna waga (walcowanie) | 30 kg |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Wymagany montaż | Tak |
| Zamek | Tak |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 395 mm |
| Waga produktu | 11,7 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Dane opakowania | |
| W zestawie nakrętki | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Liczba nakrętek | 8 |
| Waga wraz z opakowaniem | 12 kg |
| Dołączone śruby | Tak |