Producenci
TRYX PANORAMA Complete Water Cooling ARGB - 240 mm biały - AMD Socket AM4 (Ryzen) - AMD Socket AM5 (Ryzen Zen4)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Guma Miedź |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Typ złącza LED | 4-pin |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość chłodnicy | 27,9 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 9,2 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 9,2 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość chłodnicy | 3 cm |
| Szerokość bloku wodnego | 11,6 cm |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Wydajność | |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 1,8 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (min) | 800 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 800 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1850 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 2600 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,8 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 25,3 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 2600 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 27,86 dB |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Maksymalny przepływ powietrza | 66,09 ft³/min |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 Intel LGA1851 Socket AM4 Gniazdo AM5 LGA 1200 (Socket H5) |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące