Producenci
TRYX PANORAMA SE ARGB 360 Kompletne chłodzenie wodne, wyświetlacz 3D AMOLED - 360mm, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozdzielczość | 2240 x 1080 px |
| Moc | |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 280 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 45 cm |
| Wysokość pompy | 9,2 cm |
| Szerokość chłodnicy | 39,4 cm |
| Głębokość pompy | 9,4 cm |
| Szerokość pompy | 12,5 cm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 27,86 sony/sonów |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,8 mmH2O |
| Poziom hałasu pompy | 25,3 dB |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3600 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1850 RPM |
| Przepływ powietrza | 66,09 m³/h |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 2800 RPM |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 LGA 1851 Socket AM4 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1700 |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące