Producenci
TT Printer ZT610; 4", 203 dpi, Euro and UK cord, Serial, USB, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0, USB Host, Rewind, Color, ZPL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47-63 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 90 - 265 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 22,7 kg |
| Szerokość produktu | 268,2 mm |
| Głębokość produktu | 505 mm |
| Wysokość produktu | 395,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 85% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 2048 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wbudowane kody kreskowe | CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) Code 39 Code 93 EAN13 Micro QR Code QR Code AZTECCODE PDF417 UPC-A UPC-E Code 49 EAN8 2D Industrial 2/5 Code 11 1D MicroPDF417 TLC39 MaxiCode Interleaved 2/5 Macierz danych POSTNET |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Języki opisu strony | ZPL II ZPL |
| Liczba czcionek | 16 |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Port RS-232 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Klawisze nawigacyjne | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Druk odwrócony | Tak |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,4 cm |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Prędkość druku | 356 mm/s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Grubość nośnika | 0.058 - 0.25 mm |
| Długość taśmy | 450 m |
| Wymiary rdzenia | 7,6 cm |
| Maksymalna średnica rolki | 20,3 cm |
| Maksymalna długość etykiety | 762 m |
| Szerokość taśmy | 11 cm |
Gwarancja 24 miesiące