Producenci
TT Printer ZT620; 6", 300 dpi, Euro and UK cord, Serial, USB, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0, USB Host, Cutter, Color, ZPL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Konstrukcja | |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 90 - 265 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 341,4 mm |
| Głębokość produktu | 505 mm |
| Waga produktu | 26 kg |
| Wysokość produktu | 395,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 85% |
| Wydajność | |
| Języki opisu strony | ZPL II ZPL |
| Wbudowane kody kreskowe | EAN13 QR Code TLC39 PDF417 UPC-A UPC-E Code 93 Micro QR Code Code 39 AZTECCODE POSTNET Code 49 2D EAN8 MaxiCode Interleaved 2/5 Macierz danych CODABAR (NW-7) Code 128 (A/B/C) Industrial 2/5 Code 11 1D MicroPDF417 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Liczba czcionek | 16 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 2048 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Port RS-232 | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Klawisze nawigacyjne | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 300 DPI |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Maksymalna szerokość drukowania | 16,8 cm |
| Druk odwrócony | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 20,3 cm |
| Wymiary rdzenia | 7,6 cm |
| Długość taśmy | 450 m |
| Grubość nośnika | 0.058 - 0.25 mm |
| Szerokość taśmy | 17,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące