Producenci
TUSZ+GŁOWICA HP 703 D730/F735 TRI-COLOR 4ML
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 250 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Segment HP | Enterprise |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Waga produktu | 35,94 g |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |