Producenci
TUSZ HP DJ 5440/PS2575/PSC1510 KOLOR 342
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 220 stron(y) |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Segment HP | Biznes |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Szerokość opakowania | 144 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |