Producenci
TUSZ HP N21 BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 190 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 szt. |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 5 ml |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Oryginalny |
| Segment HP | Biznes |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 55% |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Głębokość opakowania | 131 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość produktu | 131 mm |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Pozostałe funkcje | |
| Objętość kropli atramentu | 17 |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 416 |