Producenci
TUSZ HP N300XL D2560/F4280 BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Model | Oryginalny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność marki | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor | Nie |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 12 ml |
| Pas zadruku (w calach) | 1,42 cm (0.56") |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 600 stron(y) |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 65% |
| Kod OEM | 300XL |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 42 g |
| Szerokość opakowania | 116 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1144 mm |
| Waga palety | 185,5 kg (409.1 funtów) |
| Waga przesyłki | 0,0680 kg (0.15 funtów) |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1144 mm |
| Rozmiar | 11,6 cm (4.57") |
| Objętość kropli atramentu | 13.8 pl |
| Waga kartonu zbiorczego | 4,46 kg |
| Wymiary opakowania | 116,1 x 36,1 x 115,1 mm (4.57 x 1.42 x 4.53") |
| Waga (imperialna) | 1.47 oz |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1199,9 x 800,1 x 1144 mm (47.2 x 31.5 x 45") |
| Pojemność | 12 ml |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 60 szt. |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 336 |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 2160 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36460 szt. |
| Waga brutto palety | 185,5 kg |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy