Producenci
TUSZ HP N337 BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość | 1 szt. |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 420 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Pas zadruku (w calach) | 1,43 cm (0.562") |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Czarny |
| Kolor | Nie |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Segment HP | Biznes |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 90 °F |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary opakowania | 141 x 113 x 37,1 mm (5.55 x 4.45 x 1.46") |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Waga przesyłki | 0,0680 kg (0.15 funtów) |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 140 ark. |
| Waga (imperialna) | 0,0408 kg (0.0900 funtów) |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 113 x 37 x 141 mm |
| Waga palety | 147,2 kg (324.5 funtów) |
| Pojemność | 11 ml |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 800,1 x 1199,9 x 1158 mm (31.5 x 47.2 x 45.6") |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Rozmiar | 11,3 cm (4.45") |
| Wymiary po zapakowaniu (Szer. x Głęb. X Wys. | 590 x 197 x 252 mm |
| Objętość kropli atramentu | 14.2 pl |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 512 |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 60 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 147,2 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,6 g |