Producenci
TUSZ HP N934XL BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj czarnego tuszu | Atrament barwnikowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Segment HP | Dom Premium |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 25,5 ml |
| Kod OEM | C2P23AE |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 1000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 44 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Szerokość opakowania | 106 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 45 °C |
Gwarancja 24 miesiące