Producenci
TV 40" Blaupunkt 40FBG5000S Full HD LED, GoogleTV, Dolby Digital Plus, WiFi 2,4-5GHz, BT, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100/240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 74 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (bez podstawy) | 80,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 904,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 514,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,4 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 904,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 182,7 mm |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | EAC3 FLAC AAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.263 VP8 MPEG1 H.264 VP9 MPEG2 VC-1 HEVC |
| Dane opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Szerokość opakowania | 940 mm |
| Wysokość opakowania | 560 mm |
| Wyświetlacz | |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ podświetlenia LED | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dźwięk Dolby |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 8 W |
| Tryby dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Porty i interfejsy | |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście audio-wideo | Tak |
| Ilość złączy RF | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-S |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Pojemność pamięci ROM | 8000 MB |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Pamięć RAM | 1,5 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |