Producenci
TV 40" METZ 40MTD7000Z Smart Full HD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Standard VESA | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 206 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 568 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 892 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,1 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 88 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 513 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,2 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 892 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 9,5 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 100 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | Disney+ YouTube Netflix |
| HbbTV | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące