Producenci
TV 50" Samsung UE50TU7172 (4K UHD HDR10+ 1400 PQI Smart)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Kolor produktu | Węglowy, Srebrny |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 91 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 11,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 111,6 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 59,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 64,4 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1115,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 250,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 11,6 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 718,6 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| OSD | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Wsparcie MBR | Tak |
| Cyfrowy Czysty Widok | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| ConnectShare (USB) | Tak |
| ConnectShare (HDD) | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Dane opakowania | |
| E-podręcznik | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia interpolacji | PQI (Picture Quality Index) 2000 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Digital Plus |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Szybki przełącznik HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Roczne zużycie energii | 126 kWh |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |