Producenci
TV 55" Blaupunkt 55UGC5500S 4K UHD, GoogleTV, WiFi, BT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Moc | |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 60 Hz |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 84 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 83 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100/240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 14,7 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 345 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 763 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1226 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1226 mm |
| Waga (bez podstawy) | 12,1 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 711 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 93 mm |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Wydajność | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Model procesora | ARM Cortex-A55 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Liczba rdzeni | 4 |
| High Dynamic Range 10 (HDR10) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 134 mm |
| Wysokość opakowania | 812 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Szerokość opakowania | 1340 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dźwięk Dolby |
| Tryby dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość złączy RF | 2 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wejście audio-wideo | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-C DVB-T2 DVB-S DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Smart TV | |
| Pojemność pamięci ROM | 8000 MB |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Pamięć RAM | 2 GB |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące