Producenci
TV 55" Blaupunkt 55UGC6000 4K Ultra HD, GoogleTV, Dolby Atmos, WiFi 2,4-5GHz BT, WiFi czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 82 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 160 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 1226 mm |
| Waga (bez podstawy) | 11,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 711 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 93 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 763 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 345 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1226 mm |
| Waga (z podstawą) | 12,1 kg |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wydajność | |
| Dolby Vision | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia | 178o / 178o |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Tryby dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 8 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Mini AV | Tak |
| Wyjście cyfrowe, optyczne audio | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-S DVB-T2 DVB-C DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące