Producenci
TV 55" UD 55GU6210S 4K UHD, LED, Google TV, DVB-T2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 84 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 709 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1226 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 8,95 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 772 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1226 mm |
| Waga (z podstawą) | 12,1 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 274 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Okres programowania | 8 dni |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 37 |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dynamic Tone Mapping HDR Effect |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcje gier | Game Dashboard, Game Optimizer, HGiG |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| AI Upscale | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Zwiększanie rozmiaru wideo | Tak |
| Teletekst | 200 stron(y) |
| Obsługiwane formaty audio | HE-AAC EAC3 AAC WMA MP3 apt-X MP2 PCM AC3 |
| Formaty kompresji | HEVC AV1 VP9 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Głębia kolorów | 1,07 bit |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność | 280 cd/m2 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Udostępnianie trybu dźwięku TV | Tak |
| Kierunek głośnika | Odpalanie w dół |
| Tryby dźwięku | Surround Clear Voice Pro AI Sound AI Acoustic Tuning |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Ilość głośników | 2 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-T DVB-S2 DVB-C DVB-S |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Smart TV | |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Aplikacje sportowe | Sports Alerts |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Tryby inteligentne | Eko Gra Standardowy Sport Kino Żywy |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Smart TV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie LG (AV/TV) | ThinQ™ Bluetooth Surround Ready LG Sound Sync |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1887742 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące