Producenci
TV 58" Kiano Slim TV Smart (4K Smart) TV001-7 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wymiary produktu bez podstawy (miary imperialne) | 1300 x 759 x 88 |
| Szerokość produktu | 1300 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 815 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 289 mm |
| Konstrukcja | |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 150 W |
| Cechy zarządzania | |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Dane opakowania | |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi Pilot |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Przekątna ekranu | 58" |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze(a) | Mini AV, Mini YPbPr |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wyjście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Złącze CI | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-T DVB-C DVB-S DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |