Producenci
TV 65" METZ 65MUC7000Z (4K USB LED Smart)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,38 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | A |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 95 kWh |
| Pobór mocy | 100 W |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1448 mm |
| Waga (z podstawą) | 17,9 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 837 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 272 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 81 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 908 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 144,8 cm |
| Waga (bez podstawy) | 17,6 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Szczytowy współczynnik luminacji | 90% |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Moduł CI+ | Nie |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-C DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 10,0 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |