Producenci
TV 75" METZ 75MUD7000Z Smart 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 271 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 128 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 1668 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1668 mm |
| Waga (bez podstawy) | 26,8 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 363 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1034 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 965 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 84 mm |
| Waga (z podstawą) | 27,4 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 176° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kąt widzenia w poziomie | 176° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 189 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Moc głośnika | 10 W |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Digital Dolby Digital Plus DTS Studio Sound |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście S/PDIF | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T2 DVB-S2 |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| HbbTV | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Smart TV | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące