Producenci
TV MOUNT F. WALL STEEL/+90/-90 FOR 35KG + MAX. 55IN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 61,4 cm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 614 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Szerokość opakowania | 323 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba wsporników adaptera w zestawie | 4 |
| Podkładki w zestawie | Tak |
| Klucz w zestawie | Tak |
| Liczba przekładek | 16 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączona podkładka dystansowa | Tak |
| Adapter wspornika w zestawie | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba śrub | 32 |
| Liczba podkładek w zestawie | 12 |
| Ergonomia | |
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Dystans do ściany (min.) | 4,9 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 50,3 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -12 - 2° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 311 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 348 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 55,9 cm (22") |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm 200 x 400 400 x 200 200 x 100 300 x 300 mm 100 x 150 300 x 200 100 x 100 mm 100 x 200 400 x 300 200 x 300 400 x 400 |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące