Producenci
TV SET LCD 43" QLED 4K/43QG4S14 THOMSON
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Standard VESA | Tak |
| Nazwa koloru | Dunkelgrau |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 50 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 51 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 270 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 605 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 957 mm |
| Waga (bez podstawy) | 7,7 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 556 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 957 mm |
| Waga (z podstawą) | 79 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 89 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM FLV AVI 3GP MPG HEVC/H.265 HEVC MKV MP4 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługiwane formaty audio | WAV FLAC AAC MP3 |
| Format kompresji zdjęć | PNG BMP JPG GIF |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 625 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,4 kg |
| Szerokość opakowania | 1060 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos DTS Digital Surround Dźwięk Dolby |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0/2.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-S DVB-T2 DVB-C DVB-T |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 11 |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube Apple TV Disney+ |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Tryby inteligentne | Dolby Vision |
Gwarancja 24 miesiące