Producenci
TV SET LCD 65" OLED 4K Samsung QE65S85DAEXXH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Wąski uchwyt do montażu na ścianie | Tak |
| Nazwa koloru | Graphite Black |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 101 W |
| Pobór mocy (max) | 320 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 101 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 148 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 897,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 263,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1446,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 17,8 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1446,6 mm |
| Głębokość podstawy | 26,3 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 33,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 829,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 17,4 kg |
| Szerokość podstawy | 30,9 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Języki menu ekranowego | Bułgarski Litewski Angielski Rumuński Szwedzki ALB Niemiecki Czeski Holenderski Fiński Portugalski LAT MAC Węgierski BOS Francuska Polski Grecki Hiszpański Duński Rosyjski Norweski Chorwacki Włoski Słowacki Słoweńska SER Estoński |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Tryb gry | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Filmmaker Mode Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) HDR 10+ |
| Multi View | Tak |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| Zwiększanie rozmiaru wideo | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Czujnik Eco | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| TV key support | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1617 mm |
| Wysokość opakowania | 950 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 25 kg |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | TM2360E |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Liczba tunerów | 2 tuner(y) |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Aplikacje wideo | Samsung TV Plus |
| Tryby inteligentne | Film |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Active Voice Amplifier Samsung Multi View Super Ultrawide GameView Ultra Viewing Angle Samsung SmartThings Adaptive Sound Pro Motion Xcelerator 120Hz Smart Calibration NQ4 AI Gen2 Processor 4K AI Upscaling Real Depth Enhancer Auto Game Mode (ALLM) Q-Symphony Media Home |
Gwarancja 24 miesiące