Producenci
TV SET LCD 65" OLED 4K/QE65S95CATXXH SAMSUNG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 305 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 183 kWh |
| Pobór mocy | 102,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 894,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1443,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 18,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1443,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 267,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 29 kg |
| Szerokość podstawy | 36 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 11 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 829,4 mm |
| Głębokość podstawy | 26,8 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Tak |
| Wsparcie MBR | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb ambientu | Ambient Mode+ |
| AI Upscale | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) Filmmaker Mode High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Czujnik Eco | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 935 mm |
| Szerokość opakowania | 1625 mm |
| E-podręcznik | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 39,8 kg |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kolory wyświetlacza | 1 miliard kolorów |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Kanały wyjścia audio | 4.2.2 kan. |
| Multi-Room | Tak |
| Wielofunkcyjna technologia audio | Samsung Multiroom Link |
| Adaptacyjny dźwięk+ | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Expert Calibration Rozszerzenie dźwięku przestrzennego Smart Calibration Samsung TV Plus |