Producenci
TV SET LCD 65"/65UT91003LA LG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 100 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 157 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1456 mm |
| Waga (z podstawą) | 27,4 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 909 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 840 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1456 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 285 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 29,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 23,6 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | EAC3 AC4 AC3 WMA PCM MP2 AAC HE-AAC apt-X MP3 |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Optimizer, HGiG |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) Dynamic Tone Mapping High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 203 mm |
| Wysokość opakowania | 970 mm |
| Szerokość opakowania | 1600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,7 kg |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Audio | |
| Tryby dźwięku | AI Sound Pro Clear Voice Pro |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Moduł CI+ | Nie |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | WebOS |
| Tryby inteligentne | Gra Sport Kino Żywy |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie LG (AV/TV) | ThinQ™ |
Gwarancja 24 miesiące