Producenci
TV SET LCD 75"/75NANO753QA LG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 201 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 138 kWh |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Liczba języków OSD | 37 |
| Okres programowania | 8 dni |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Obsługiwane formaty audio | PCM MP2 AAC AC3 apt-X MP3 EAC3 AAC HE AC4 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | LG AI Picture Pro |
| Teletekst | 2000 stron(y) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Dashboard, Game Optimizer, HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Galeria obrazów | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Pilot zdalnego sterowania | MR22GA |
| Szerokość opakowania | 2115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 58,4 kg |
| Wysokość opakowania | 1215 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | NanoCell |
| Kolory wyświetlacza | 1 miliard kolorów |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 189 cm |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Tryby dźwięku | AI Sound Pro Clear Voice Pro |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wersja HDMI | 2.0/2.1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba złącz rf | 4 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Tryby inteligentne | Standardowy Filmowiec Eko Kino Żywy |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje sportowe | Sports Alerts |