Producenci
TV SET OLED 48"/48OLED718/12 PHILIPS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 GB |
| Wsparcie HEVC | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Kolor podstawy | Chrom |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 66 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 61 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 13,8 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 618 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1070 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 633 mm |
| Waga (z podstawą) | 14 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 58 mm |
| Głębokość podstawy | 21 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1070 mm |
| Szerokość podstawy | 78,3 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Format kompresji zdjęć | BMP JPEG GIF HEIF PNG |
| Obsługiwane formaty audio | WMA-PRO WMA WAV FLAC AAC MP3 |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC MPEG1 HEVC/H.265 VP9 MPEG4 H.264 MKV AVI MPEG2 |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługiwany format napisów | SRT SMI ASS SSA TXT SUB |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Specyficzne technologie | Micro Dimming Pro, Perfect Natural Motion |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Calman Ready | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,5 kg |
| Szerokość opakowania | 1214 mm |
| Wysokość opakowania | 770 mm |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 720p |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 121 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 25 Hz 60 Hz 100 Hz 24 Hz 30 Hz 50 Hz |
| Przekątna ekranu | 48" |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Technologie dekodowania dźwięku | DTS:X Dolby MS12 |
| Ilość głośników | 4 |
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ oświetlenia otoczenia | 3-stronne |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S DVB-T2 DVB-C DVB-S2 DVB-T |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Smart TV | |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube Apple TV Disney+ BBC iPlayer |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Tryby inteligentne | Filmowiec |
| HbbTV | Tak |
| Aplikacje muzyczne | YouTube Music |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Aplikacje lifestyle | Google Apps |
| Smart TV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Philips (AV/TV) | Micro Dimming Pro Perfect Natural Motion |