Producenci
TV WALL MOUNT - FIXED/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 95,4 cm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość produktu | 625 mm |
| Wysokość produktu | 30,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,6 kg |
| Szerokość opakowania | 156 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Głębokość opakowania | 980 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba przekładek | 16 |
| W zestawie oparcia | Tak |
| Adapter wspornika w zestawie | Tak |
| Liczba wsporników adaptera w zestawie | 2 |
| Liczba kotwic w zestawie | 6 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba podkładek w zestawie | 10 |
| Liczba śrub | 26 |
| Podkładki w zestawie | Tak |
| Dołączona podkładka dystansowa | Tak |
| Ergonomia | |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 3,05 cm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 210 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 177 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 995 mm |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 600 x 300 200 x 200 200 x 400 100 x 100 mm 600 x 600 100 x 200 400 x 400 200 x 300 900 x 600 300 x 200 mm 600 x 400 200 x 100 300 x 300 mm 600 x 200 800 x 600 400 x 300 800 x 400 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące