Producenci
TV/MONITOR ARM - WALLMOUNT/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 472 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,51 kg |
| Szerokość opakowania | 204 mm |
| Wysokość opakowania | 148 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 11 |
| Liczba przekładek | 4 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba podkładek w zestawie | 2 |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -65 - 90° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres przesuwania | 0 - 180° |
| Wbudowana sprężyna gazowa | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 30,5 cm (12") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Dystans do ściany (max.) | 62 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 76,2 cm (30") |
Gwarancja 24 miesiące