Producenci
Tablet Active 10 Pro 10" 256GB/Black Blackview
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Typ procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Dimensity 7300 |
| Producent procesora | MediaTek |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Karta graficzna | Mali-G615 MC2 |
| Pamięć | |
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 24 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Cechy zabezpieczeń | Pyłoszczelny Wodoodporna |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 19,5 mm |
| Szerokość produktu | 267,6 mm |
| Waga produktu | 1,21 kg |
| Wysokość produktu | 179 mm |
| Ochrona | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 27,8 cm (10.9") |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Typ HD | WUXGA |
| Gęstość pikseli | 207 ppi |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Audio | |
| Producent głośników | Harman Kardon |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS 4.0 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 132 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 40 h |
| Ładowanie wsteczne | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 30 h |
| Pojemność baterii | 30000 mAh |
| Czas gotowości | 5400 h |
| Kamera | |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,5 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,9 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 108 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 1,8 |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 20 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 50 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
Gwarancja 24 miesiące