Producenci
Tablet Active 8 Pro 10" 256GB/Active 8 Pro Black Blackview
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | MediaTek |
| Model procesora | Helio G99 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali-G57 MC2 |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Pamięć | |
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 16 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna Olejoodporny Pyłoszczelny Odporny na wstrząsy Odporność na upadki |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 165,8 mm |
| Głębokość produktu | 16,8 mm |
| Szerokość produktu | 256,3 mm |
| Waga produktu | 976 g |
| Ochrona | |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy 3G | WCDMA CDMA |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Galileo | Tak |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| BeiDou | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Gęstość pikseli | 225 ppi |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Typ HD | Full HD+ |
| Przekątna ekranu | 10,36" |
| Rozdzielczość | 2000 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 5:3 |
| Audio | |
| Producent głośników | Harman Kardon |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS 3.0 |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | uMCP |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 22000 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 35 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 24 h |
| Czas gotowości | 1440 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 160 h |
| Ładowanie wsteczne | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,79 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
Gwarancja 24 miesiące