Producenci
Tablet Apple iPad 11" Wi-Fi + LTE 512GB (silber) 11.Gen
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Koprocesor | Tak |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Model procesora | A16 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Producent procesora | Apple |
| Liczba rdzeni procesora | 5 |
| Typ procesora | Apple |
| Grafika | |
| Rdzenie adapterów graficznych | 4 |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Moc | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 733 g |
| Waga produktu | 481 g |
| Szerokość opakowania | 192 mm |
| Wysokość produktu | 248,6 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Głębokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość produktu | 179,5 mm |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz 1700 MHz 2100 MHz 850 MHz 900 MHz |
| AirPlay | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | eSIM |
| Standard 5G | NR |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | HSPA+ HSPA UMTS DC-HSDPA |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| MIMO | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| NFC | Nie |
| Wydajność | |
| iBeacon | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Barometr | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| GPS | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy zewnętrznych | 1 |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Audio | |
| Technologia dolby | Dolby Digital Plus Dolby Atmos Dolby Digital |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core Windows 10 Windows 10 Enterprise x64 Windows 11 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Home Windows 10 Pro x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Education x64 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.11 El Capitan Tak Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Platforma | iPadOS |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Czas przeglądania (5G) | 9 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 28,93 Wh |
| Kamera | |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Błysk ekranu | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Panorama | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Geotagging | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Center Stage | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@25fps 1280x720@30fps 3840x2160@60fps 1280x720@60fps 3840x2160@30fps 3840x2160@24fps 1920x1080@60fps 1920x1080@30fps 1920x1080@25fps |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 2160p 1080p |
| Przednia kamera | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | True Tone |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOC DOCX HTM Klucz PPT PPTX VCF ICS HTML XLS XLSX Pages RTF Liczby TXT USDZ |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC H.264 |
| Format kompresji zdjęć | GIF TIFF JPG |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC ALAC FLAC |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Czas pracy baterii na cykl | 4020 min |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Rtęci Arsenowy PVC/BFR Beryl |
Gwarancja 24 miesiące