Producenci
Tablet Apple iPad 64 GB 27,7 cm (10.9") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Apple |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | A14 |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Producent procesora | Apple |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Koprocesor | Tak |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Rdzenie adapterów graficznych | 4 |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Różowy |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 477 g |
| Wysokość produktu | 248,6 mm |
| Szerokość produktu | 179,5 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AirPlay | Tak |
| Wydajność | |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| GPS | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 10,9" |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 IOT Core Windows 10 Windows 10 Education x64 Windows 10 Home Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 11 |
| Platforma | iPadOS |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Certyfikaty | |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 0,9 W/kg |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Nośniki | Flash |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Pojemność baterii | 28,6 Wh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@24fps 1920x1080@60fps 3840x2160@30fps 3840x2160@25fps 1920x1080@30fps 1280x720@30fps 1280x720@60fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 2160p 1080p |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 122° |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Panorama | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF HTML PPTX ICS TXT USDZ PPT XLS XLSX RTF Klucz HTM VCF DOC DOCX |
| Obsługiwane formaty audio | AAC FLAC MP3 ALAC |
| Format kompresji zdjęć | GIF TIFF JPG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC H.264 |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Beryl Rtęci Arsenowy PVC/BFR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące