Producenci
Tablet Apple iPad Air 11 7 Gen (2025) M3 256GB WiFi - Gwiezdny Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Apple M |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | M3 |
| Producent procesora | Apple |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Generacja procesora | Apple M 3rd Gen |
| Grafika | |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Rdzenie adapterów graficznych | 9 |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Moc | |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Szerokość opakowania | 192 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 750 g |
| Waga produktu | 460 g |
| Głębokość opakowania | 261 mm |
| Wysokość produktu | 247,6 mm |
| Głębokość produktu | 6,1 mm |
| Szerokość produktu | 178,5 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| NFC | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ karty SIM | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| AirPlay | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| GPS | Nie |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Barometr | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Silnik kodowania wideo | Tak |
| Silnik dekodowania wideo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Odbicie lustrzane wideo | Tak |
| Rozdzielczość | 2360 x 1640 px |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Laminated display | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Tryby mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Technologia dolby | Dolby Digital Plus Dolby Digital Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 11 Enterprise Windows 10 Home Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Education x64 Windows 11 Pro Windows 10 Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 18 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Nośniki | Flash |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Typ złącza dokowania | Magnetyczny Apple Smart Connector |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 28,93 Wh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Kamera | |
| Center Stage | Tak |
| Powiększenie odtwarzania | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 1920x1080@60fps 3840x2160@25fps 1920x1080@30fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@30fps 3840x2160@24fps |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Smart HDR 4 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 1080p 720p |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Panorama | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Błysk ekranu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | Klucz DOC DOCX ICS HTML HTM XLS XLSX Pages TXT USDZ PPT PPTX RTF Liczby VCF |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC FLAC ALAC |
| Format kompresji zdjęć | GIF JPG TIFF |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC H.264 AV1 ProRes |
| Funkcje telefonu | |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Wytrzymałość | |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Czas pracy baterii na cykl | 3720 min |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | E |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | PVC/BFR Arsenowy Rtęci |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Rdzenie procesora neuronowego (NPU) | 16 |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Gwarancja 24 miesiące