Producenci
Tablet Apple iPad Air 13 Wi-Fi 128GB spacegrau
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | M2 |
| Typ procesora | Apple M |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Koprocesor | Tak |
| Producent procesora | Apple |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Generacja procesora | 2nd gen Apple M |
| Grafika | |
| Rdzenie adapterów graficznych | 10 |
| Rodzina adaptera graficznego | Apple |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 15 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 617 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 998 g |
| Szerokość opakowania | 228 mm |
| Głębokość opakowania | 296 mm |
| Głębokość produktu | 280,6 mm |
| Wysokość produktu | 6,1 mm |
| Szerokość produktu | 214,9 mm |
| Wysokość opakowania | 34 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| MIMO | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ karty SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| AirPlay | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| GPS | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Cechy szczególne procesora | |
| Silnik kodowania wideo | Tak |
| Silnik dekodowania wideo | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2732 x 2048 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Liquid Retina |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Laminated display | Tak |
| Audio | |
| Technologia dolby | Dolby Atmos Dolby Vision Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Tryby mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 Windows 11 Enterprise Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 IOT Core Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 10 Home Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 11 Windows 11 Home |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 17 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | Flash |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Typ złącza dokowania | Apple Smart Connector |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 36,59 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Panorama | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Błysk ekranu | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@25fps 1920x1080@60fps 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 3840x2160@30fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@24fps 1920x1080@30fps |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 720p 1080p |
| Szybkość przechwytywania wideo | 240 fps |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Elementy obiektywu tylnej kamery | Soczewka 5-elementowa |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Geotagging | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Smart HDR 4 |
| Kinowa stabilizacja wideo | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | Klucz HTM PPTX DOC DOCX HTML PPT ICS VCF RTF XLS XLSX TXT USDZ |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC AAC MP3 FLAC |
| Formaty kompresji | HEVC ProRes H.264 |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Format kompresji zdjęć | JPG TIFF GIF |
| Funkcje telefonu | |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Rtęci PVC/BFR Arsenowy |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące