Producenci
Tablet BLOW KidsTab 7.2 79-006# (7,0"; 8GB; 1GB; WiFi; kolor różowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | A53 |
| Typ procesora | ARM Cortex |
| Taktowanie procesora | 1,5 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Pastelowy różowy |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1,5 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość | 1,2 cm |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Szerokość produktu | 196 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Etui ochronne | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | iOS, Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Nośniki | Flash |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera tylna | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. Unikać kontaktu z cieczą. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące