Producenci
Tablet Blackview TAB 16 PRO 11" 256GB LTE Purple
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | T616 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Producent procesora | Unisoc |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 7,45 mm |
| Waga produktu | 503 g |
| Szerokość produktu | 256,8 mm |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1200 x 2000 px |
| Typ HD | 2K |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS 4.0 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Nośniki | UFS |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 7700 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. Unikać kontaktu z cieczą. |
Gwarancja 24 miesiące