Producenci
Tablet Blackview TAB 30 2GB/64GB Wifi Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Allwinner Technology |
| Model procesora | A133 |
| Taktowanie procesora | 1,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Allwinner |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Moc | |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 520,5 g |
| Głębokość produktu | 9,85 mm |
| Wysokość produktu | 162,7 mm |
| Szerokość produktu | 246 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wydajność | |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 px |
| Typ HD | HD+ |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | eMMC |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. Unikać kontaktu z cieczą. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
Gwarancja 24 miesiące