Producenci
Tablet Blackview TAB 50 4/128GB WiFi Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | Rockchip |
| Taktowanie procesora | 2,00 GHz |
| Model procesora | RK3562 |
| Pamięć | |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 4 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Twilight Blue |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 126,2 mm |
| Głębokość produktu | 9,7 mm |
| Wysokość produktu | 211,2 mm |
| Waga produktu | 355 g |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 px |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Typ HD | HD+ |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5580 mAh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 0,3 Mpix |
Gwarancja 24 miesiące