Producenci
Tablet Blackview TAB 50 4/128GB WiFi Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Rockchip |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | RK3562 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Producent procesora | Rockchip |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Mali G52 |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 355 g |
| Głębokość produktu | 9,7 mm |
| Wysokość produktu | 211,2 mm |
| Szerokość produktu | 126,2 mm |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 px |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ HD | HD+ |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Nośniki | eMMC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5580 mAh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 0,3 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 2 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. Unikać kontaktu z cieczą. |
Gwarancja 24 miesiące