Producenci
Tablet Blackview TAB 60 LTE 6/128GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | T606 |
| Producent procesora | Unisoc |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Nazwa koloru | Glacial Blue |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 338 g |
| Szerokość produktu | 124,4 mm |
| Wysokość produktu | 211,7 mm |
| Głębokość produktu | 8,4 mm |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | Nano-Nano/TF |
| Standardy 4G | LTE-FDD |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Odblokowywanie twarzą | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 15:9 |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Rozdzielczość | 1340 x 800 px |
| Przekątna ekranu | 8.68" |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ HD | HD |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 12 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5,5 h |
| Czas czuwania | 696 h |
| Czas gry | 5 h |
| Pojemność baterii | 6050 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |