Producenci
Tablet Blackview TAB 80 Lte 8GB/128GB Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | T606 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Producent procesora | Unisoc |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Arm Mali-G57 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Konstrukcja | |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Nazwa koloru | Misty Blue |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 156 mm |
| Waga produktu | 484 g |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Wysokość produktu | 241 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wydajność | |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Odblokowywanie twarzą | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 360 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ HD | HD |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 px |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | eMMC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Czas gry | 5 h |
| Pojemność baterii | 7680 mAh |
| Czas rozmowy | 18 h |
| Czas czuwania | 35 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 21 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5,5 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Przednia kamera | Tak |
| Formaty plików multimedialnych | |
| Format kompresji zdjęć | GIF BMP JPEG PNG |
| Obsługiwane formaty audio | APE FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP MKV MP4 MOV |
Gwarancja 24 miesiące