Producenci
Tablet Blackview TAB11 8/256GB Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Model procesora | MT8183 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex A73 + ARM Cortex A53 |
| Grafika | |
| Karta graficzna | ARM Mali-G72 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 6 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Układ | Prostokątny |
| Nazwa koloru | Lagoon Green |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 442 g |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Szerokość produktu | 156,8 mm |
| Głębokość produktu | 7,6 mm |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Wydajność | |
| Odblokowywanie twarzą | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 10,36" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1200 x 2000 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 8380 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5,2 h |
| Czas gry | 4,8 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 6 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 21,5 h |
| Czas gotowości | 1139 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 16 Mpix |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |