Producenci
Tablet Blackview TAB11 SE 8/128GB Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Producent procesora | Unisoc |
| Model procesora | T606 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4-SDRAM |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj urządzenia | Tablet do gier |
| Układ | Prostokąt |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 156,7 mm |
| Szerokość produktu | 249 mm |
| Waga produktu | 512 g |
| Wysokość produktu | 8,1 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wydajność | |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type C |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 10,36" |
| Rozdzielczość | 1200 x 2000 px |
| Typ HD | Full HD+ |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 226 ppi |
| Typ matrycy | IPS |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | eMMC |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Liczba złączy Jack 3,5 mm | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 7680 mAh |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |