Producenci
Tablet Blackview TAB12 PRO 8/128GB Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | T606 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesora | Tiger |
| Producent procesora | Unisoc |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Grafika | |
| Karta graficzna | Arm Mali-G57 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 430 g |
| Szerokość produktu | 238,5 mm |
| Wysokość produktu | 7,4 mm |
| Głębokość produktu | 157,4 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Nie |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wydajność | |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Żyroskop | Nie |
| G-Sensor | Tak |
| Elektryczny kompas | Nie |
| BeiDou | Tak |
| Barometr | Nie |
| Magnetometer | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Typ HD | Full HD+ |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Gęstość pikseli | 224 ppi |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS 3.0 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Typ złącza dokowania | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Czas rozmowy | 24 h |
| Czas gotowości | 360 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 6 h |
| Czas gry | 4 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 4,5 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 14 h |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Kamera | |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Przednia kamera | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 60 fps |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |