Producenci
Tablet Blackview TAB13 6/128GB LTE Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Producent procesora | MediaTek |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Twilight Blue |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 157,6 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Wysokość produktu | 238,8 mm |
| Głębokość produktu | 7,7 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| usługa Dual SIM | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Wydajność | |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD+ |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Gęstość pikseli | 224 ppi |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | eMMC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Bateria | |
| Czas gotowości | 1080 h |
| Pojemność baterii | 7280 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 6,4 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 5,5 h |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 2 Mpix |