Producenci
Tablet Blackview TAB16 Pro 11" 8GB/256GB LTE Blue bez ładowarki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Tiger T616 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Unisoc |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X + UFS2.2 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Możliwość rozszerzenia pamięci RAM | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj urządzenia | Tablet |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 7,45 mm |
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Szerokość produktu | 256,8 mm |
| Waga produktu | 503 g |
| Sieć | |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 px |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Stosunek ekranu do obudowy | 83% |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 14 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1 TB |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 7700 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 2 Mpix |
| Kamera tylna | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczą. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
Gwarancja 24 miesiące