Producenci
Tablet Blackview TAB5 Kids Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | RK3326S |
| Producent procesora | Rockchip |
| Grafika | |
| Karta graficzna | ARM G31-2EE |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Prostokątny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj urządzenia | Pełnowymiarowy tablet |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 5 V |
| Prąd ładowania | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 9,7 mm |
| Szerokość produktu | 211,2 mm |
| Głębokość produktu | 126,7 mm |
| Waga produktu | 355 g |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Nie |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy 3G | Nieobsługiwany |
| Generacja sieci mobilnej | Nie |
| Standardy 4G | Nieobsługiwany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| G-Sensor | Tak |
| GPS | Nie |
| Barometr | Nie |
| GLONASS | Nie |
| Lokalizacja pozycji | Nie |
| Czujnik położenia | Nie |
| Magnetometer | Nie |
| Czujnik Halla | Nie |
| Żyroskop | Nie |
| Elektryczny kompas | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Typ HD | HD+ |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Gęstość pikseli | 188 ppi |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Audio | |
| Dźwięk stereo | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Typ złącza dokowania | USB Type-C |
| Liczba złączy Jack 3,5 mm | 1 |
| NFC | Nie |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Bateria | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Pojemność baterii | 5580 mAh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 2 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,8 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 0,3 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |